ads
ads
ads
ads

قوانین ثبت نام

قوانین و مقررات سایت مهندس ایران

عضویت در سایت مهندس ایران و استفاده از مطالب آن رایگان بوده و هیچ مبلغی بابت عضویت از شما دریافت نمی شود.

تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به مطالب سایت مسدود می گردد . حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید .

کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در سایت از کلمات مناسب استفاده نمایند . در صورت مشاهده واژه های نامناسب ، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به سایت قطع می گردد .

کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغام های خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند . این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد .

در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتما منبع آن را ذکر نمایید . در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتما نام وی را ذکر نمایید .

هرگونه تبلیغ در محتوای موضوعات و پست های ارسالی کاربران و همچنین هرگونه تبلیغ با مضمون طراحی سایت، هاست، پیامک، طراحی ماژول و تبلیغاتی از این دست در امضای کاربران نیز ممنوع است. این قانون شامل تمام گروه های کاربری می شود.

لطفا از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت خودداری فرمایید .

استفاده از نام کاربری سیستم های فروش پستی ، شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی تنها برای نمایندگان رسمی آنها مجاز بوده و در صورت استفاده دیگر کاربران از اینگونه اسامی خاص ، ضمن اخطار ، نام کاربری آنها تغییر می یابد .

هر گونه تلاش برای آسیب رسانی به سایت اعم از محتوایی و یا ایجاد اختلال در پایداری سایت و هر گونه تلاش برای بر هم زدن نظم کلی سایت و انحراف آن از هدف و مسیر اصلی ، تخلف محسوب شده و از همه کاربران خواهشمندیم نهایت همکاری را داشته باشند .

لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید .

مسئولیت تمامی فایل ها و یا تصاویر و . . . که از طریق سایت رد و بدل می شوند بر عهده کاربر فرستنده می باشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آن ها ، ویروسی نبودن آن ها و . . . ندارد . ما به شما پیشنهاد می کنیم حتما پس از دریافت فایل ها ، آن ها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی که کار ویروس یابی و اسکن فایل ها را بر عهده دارند ، بررسی نمایید .

سایت مهندس ایران طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

با عضویت در این سایت امکان دسترسی شما به اکثر مطالب به وجود خواهد آمد اطلاعات شخصی اعضای محترم نزد سایت مهندس ایران محفوظ خواهد ماند.

کاربران و پژوهشگران که تمایل به ارسال مطالب و مقالات مرتبط با موضوع سایت را دارند می توانند با ارسال مطالب برای مدیریت سایت با ما همکاری کنند و بعد از بررسی مطالب و تطبیق آن با قوانین سایت به نام این عزیزان درج خواهید شد.

background