ads
ads
ads
ads

کتاب مراجعات سریع تأسیسات

۰۲ تیر ۱۳۹۶(2583 روز پیش) 1,270 بازدید

کتاب مراجعات سریع تأسیسات،  تقریبا  در شصت سال ( از زمان انتشار اولین نسخه ) کتابچه راهنمای مهندس HVAC، به عنوان مرجعی برای مهندسان و تکنسین های HVAC و افرادی که بر روی سرویس های آب سرد و آب گرم خانگی و سرویس های گاز و بخار تحقیقات کرده اند،  به طور یکسان شناخته شده است .   

 

نسخه یازدهم این کتاب همچنان به صورت متداول از نسخه های قبلی تا کنون  ادامه دارد و بخشی جدایی ناپذیر از کتابخانه ی مهندسان و تکنسین های HVAC است . اطلاعات به روز شده در مورد تهویه طبیعی ، میزان تهویه و .. نسخه یازدهم کتابچه راهنمای مهندسان HVAC را به یک منبع حیاتی اطلاعات ، تبدیل کرده است . Jacket.

این کتاب شامل داده ها ، نمودارها و جداولی می باشد که به طور منظم توسط مهندسان در رابطه با گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع هوا ارائه می شود .

داده ها به  گونه ای مختصر و فشرده  ارائه شده اند تا مهندسان HVAC بتوانند  آن را به طور مستقیم  در امور روزانه خود به کار گیرند .  در واقع این کتاب جهت استفاده روزمره مهندسین طراحی شده است و یک مرجع کامل برای افرادیست که مایل به پیگیری و پیروی نظریه های تئوری از هر موضوع خاص هستند .

در این چاپ بخشی از اشتباهات اصلاح شده از جمله توضیحات مربوطه به نمودارهای سایکومتریک بهتر شده اند و نمودار چاپ قبلی ، با کسب مجوز ، با نمودار شناخته شده CIBSE جابجا شده است.

اطلاعات اضافی در طراحی دماها و درجه های تهویه در نظر گرفته شده است و اطلاعات روی پیش بینی ها در مقابل لژیونولوزیس با هر دو سیستم آب گرم و تهویه مطبوع پایه گذاری شده اند
داده های روی ضخامت مجرای آب و اندازه ها با توجه به آزمایش موجود تجدید نظر شده اند بخش جدید شامل تهویه مطبوع می شود و اطلاعات روی انواع کومپراسورهای سرمایش توسعه داده شده اند داده های روی سردکن ها به طور کامل با لیستی از سرد کننده های non-CFC و non-HCFC جایگزین شده اند مهندسین کارآموز همچنان شاهد دستگاه های قدیمی که شامل سرد کننده های از کار افتاده خواهند بود و بنابراین اطلاعات مهمی از این دستگاه ها نیز داده شده است.
سیاست چاپ های قبلی از داده های فهرست شده در هر دو واحدهای SI و Imperial  ادامه داده شده است اگرچه بیانات نظری بطور کلی روی واحدهای SI داده شده است .

 

برای مطالعه کامل «کتاب مراجعات سریع تأسیسات» به بخش دانلود مراجعه کنید…

ads
  • مطالب مرتبط

  • نظرات

  • برچسب ها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

background